Náš BLISS

lahodné a dokonalé

 

Za svoj krátkou dobu existencie restaurace BLISS už přivítala díky jedinečné nabídce jídel, vín a destilátů, nemalé množství návštěvníků.

Výjimečné členění prostor BLISS vás v hlavní restaurační části přivítá stěnou z živých rostlin, případně můžete posedět v klidné kavárenskou části anebo strávit čas v privátní stylové vinotéce. Celkem má návštěvník k dispozici v restaurační části 60 míst k sezení, kavárenská část nabízí 30 míst a vinotéka je schopna pojmout až 36 osob. K dispozici je také menší salonek pro cca 20 osob a přednáškový sál až pro 80 osob.

Do restaurace BLISS tak můžete přijít nejen na polední menu, ale také například na dobrou večeři, uspořádat zde rodinou oslavu, nebo firemní večírek. Restaurace BLISS je připravena uspokojit vaše požadavky na té nejvyšší úrovni a poskytnout vám výjimečný zážitek.

Reference

vaše hodnocení

„Příjemné překvapení v Miroslavi. Pěkné prostředí, skvělá jídla, příjemná obsluha.”

Ján Vaculík (Google)
     

„Velmi pěkné prostředí nabízí různé možnosti posezení v restauraci. Ochotná obsluha, sezonní nabídka netradičních jídel, chuťově výborné. Škoda, že jsem neměl dostatek času a neochutnal nabízené dezerty - vypadaly skvěle. Restauraci zcela doporučuji, ceny odpovídají prostředí, poskytovanému servisu a kvalitě jídla. Rád se sem znovu vrátím.”

Pavel Novák (Google)
     

„Vkusné elegantní prostředí ... jídlo bylo vyborne plne chuti a bylo ho dost...obsluha nadstandardne mila a ochotna..pani mela takovy vrely pristup ze si clovek pripadal jako na navsteve u kamaradky a ne v restauraci ..nejslabsi clanek byl asi dezert mlecna ryze.. ryze byla trosku moc al dente a chutove to nebylo nic moc ale vsechno ostatni 1* ...priste sem radi dojedem i z Brna stoji to za to.”

Lucie Paris (Google)
     

„Tuto sobotu "full house"! Na jídlo jsme sice trochu čekali, ale bylo vynikající! Opět zajdem, už se těšíme na výbornou kávu, dobrý výběr rumů a koňaků. ;-)”

Michal Formann (Google)
     

„Příjemné místo avšak na Miroslav možná moc luxusní, krásné nachystané příbory sklenice člověk se cítí velice luxusně. Jídlo výběr od 149 Kč za špagety carbonara do 379 za špejle se svíčkovou. A sama zajímavá jídla. Pro děti klasiku řízek. Doporučuji navstevu:))”

Kristina Ullreich (Google)
     

„Moc pěkné místo. Příjemný, světlý, prosvětlený interiér. Příjemná obsluha. Vynikající kuchyně. Přiměřené ceny.
Strávili jsme zde s manželkou velmi příjemný čas při nedělním obědě.”

Jan Bortel (Google)
     

„Vzhled, čistota a jídlo na 1*, jediné, co byl menší problém, tak čekání na pití a jídlo. Jinak velice příjemné prostředí a okolí několika km nejlepší restaurace! ;)”

Michal Kučera (Google)
     

„V Bliss jsme byli již párkrát, nyní jsme zkusili polední menu. Kvetakova polévka mne neoslovila, ale veprova licka se zeleninou a stouchanymi brambory byly excelentní. Obsluha je příjemná. Už se těšíme na další návštěvu.”

Sanno99 (Google)
     

„Výborná restaurace v Miroslavi, skvělé jídlo. Moc hezké prostředí a čisto.”

Andrea Rudická (Google)
     

„Luxusní a velmi stylově zařízená restaurace. Ceny odpovídají kvalitě a poskytovaným službám. Vhodné nejen pro slavnostní večeře a obědy ale i k posezení s přáteli u kafe. Během týdne nabízejí menu za 100,-Kč. Prý zde bude vařit i jeden docela vyhlášený kuchař ale Zdeňka P. tady ale nečekejte. :-D Zavítejte sem, pokud chcete změnu a ochutnat i nějaké speciality ve velmi originálně zařízeném prostředí.”

Jakub Kvaček (Google)
     

„Byla jsem moc spokojená. S jídlem, obsluhou i prostředím. Příjemné posezení. Na slavnostní oběd ideální. Moc doporučuji. Lépe si domluvit rezervaci....”

Jana Balikova (Google)
     

„Překrásné místo, obsluha perfektní, jídlo velice chutné, bez problému strčí do kapsy mnohé vybrané brněnské restaurace.”

Pepa Sysel (Google)
     

„Very good tasting food, big portions, friendly waiters. Very recommended!”

Svein Tore Ringøen (Google)
     

„Na úchvatné Jižní Moravě neustále hledám restauraci, která by mě okouzlila alespoň tak, jako místní krajina. Už jsem našel :)

Bliss v Miroslavi je totiž naprosto dokonalé místo. Krásný a čistý interiér, pozorná a milá obsluha, lahodná káva a hlavně neuvěřitelně chutné a skvěle prezentované jídlo, které by se radilo k nejlepším i v Praze či jiném velkém městě.

Pokud budete na Jižní Moravě, určitě si návštěvu Bliss nenechte ujít - je to zážitek!”

mackorobert (Trip Advisor)
     

„Při návštěvě zámku v městečku Miroslav jsme v neděli v poledne hledali restauraci, kam bychom zašli na oběd. Jediná otevřená restaurace nás doslova příjemně šokovala vysokou úrovní - vkusný nový interier, luxusní stolování. Jídlo samotné je zde pak zážitkem pro gurmány - chuťově i vizuálně. Klobouk dolů před skvělým kuchařem, jím připravené pokrmy jsou velice chutné a oku lahodící, přesto cenově přijatelné.”

radsvra (Trip Advisor)
     

Náš skvělý tým

S chutí do toho